Cookie beleid Alberta FC Schilde

De website van Alberta FC Schilde is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
26 aug 12.15 K. Sint-Job F.C. U12 A Alberta FC Schilde U12 A vr -
02 sep 09.00 Alberta FC Schilde U12 A K. Minderhout V.V. U12 co -
09 sep 09.30 Loenhout S.K. U12 A Alberta FC Schilde U12 A co -
16 sep 09.00 Alberta FC Schilde U12 A K. Ternesse V.V. Wommelgem U12 B co -
23 sep 11.30 K. Brecht S.K. U12 Alberta FC Schilde U12 A co -
30 sep 09.00 Alberta FC Schilde U12 A F.C. Merksem U12 A co -
02 okt 18.00 V.V. O.S.S.M.I. U12 B Alberta FC Schilde U12 A vr -
07 okt 11.00 K.F.C. St.-Lenaarts U12 A Alberta FC Schilde U12 A co -
11 okt 18.30 Alberta FC Schilde U12 A Excelsior Mariaburg U12 A vr -
14 okt 09.00 Alberta FC Schilde U12 A K. Wijnegem V.C. U12 co -
21 okt 09.30 K. Minderhout V.V. U12 Alberta FC Schilde U12 A co -
28 okt 09.00 Alberta FC Schilde U12 A Loenhout S.K. U12 A co -
05 nov 09.30 K. Ternesse V.V. Wommelgem U12 B Alberta FC Schilde U12 A co -
08 nov 18.00 K. Gooreind V.V. U12 Alberta FC Schilde U12 A vr -
11 nov 09.00 Alberta FC Schilde U12 A K. Brecht S.K. U12 co -
15 nov 18.00 Alberta FC Schilde U12 A K. Heibos S.V. U12 A vr -
18 nov 11.15 F.C. Merksem U12 A Alberta FC Schilde U12 A co -
22 nov 18.00 Alberta FC Schilde U12 A K.F.C. Lentezon Beerse U12 A vr -
25 nov 09.00 Alberta FC Schilde U12 A K.F.C. St.-Lenaarts U12 A co -
02 dec 09.00 K. Wijnegem V.C. U12 Alberta FC Schilde U12 A co -
06 jan 10.00 K. Merksplas S.K. U12 Alberta FC Schilde U12 A vr -
13 jan 09.00 Alberta FC Schilde U12 A K. Zandhoven S.K. U12 co -
20 jan 10.00 K.S.K. Oelegem U12 Alberta FC Schilde U12 A co -
24 jan 18.00 K.S.C. O.L.V.E. U12 A Alberta FC Schilde U12 A vr -
27 jan 09.00 Alberta FC Schilde U12 A K. Eendracht F.C. Zoersel U12 co -
03 feb 09.00 K. Wijnegem V.C. U12 Alberta FC Schilde U12 A co 3-8
17 feb 09.30 Kon. Rapid A.C. U12 B Alberta FC Schilde U12 A co -
24 feb 09.00 Alberta FC Schilde U12 A K. Ternesse V.V. Wommelgem U12 B co -
02 mrt 11.15 Deurne O.B. U12 B Alberta FC Schilde U12 A co -
09 mrt 14.00 K. Zandhoven S.K. U12 Alberta FC Schilde U12 A co -
16 mrt 09.00 Alberta FC Schilde U12 A K.S.K. Oelegem U12 co -
23 mrt 13.00 K. Eendracht F.C. Zoersel U12 Alberta FC Schilde U12 A co -
21 apr 09.30 K. Ternesse V.V. Wommelgem U12 B Alberta FC Schilde U12 A co -
22 apr 18.30 Alberta FC Schilde U12 A K. Wijnegem V.C. U12 co -
24 apr 18.30 Alberta FC Schilde U12 A Kon. Rapid A.C. U12 B co -
27 apr 09.00 Alberta FC Schilde U12 A Deurne O.B. U12 B co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!