Cookie beleid Alberta FC Schilde

De website van Alberta FC Schilde is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
27 jul 19.00 Alberta FC Schilde 1 K. Wijnegem V.C. 1 A vr 2-3
05 aug 18.30 Royal Football Club Zwaneven 1 Alberta FC Schilde 1 be 1-0
09 aug 19.30 K.F.C. St-Martinus Halle 1 Alberta FC Schilde 1 vr 4-0
13 aug 15.00 Alberta FC Schilde 1 K. Meerle F.C. 1 be 6-1
16 aug 19.30 K.S.K. Oelegem 1 Alberta FC Schilde 1 vr 0-2
19 aug 18.30 K.S.K. Oosthoven 1 Alberta FC Schilde 1 be 3-1
23 aug 20.00 Horendonk F.C. 1 Alberta FC Schilde 1 vr 0-2
27 aug 15.00 Alberta FC Schilde 1 K.F.C. St-Martinus Halle 1 be 1-3
03 sep 15.00 Fc Bucovina Loenhout 1 Alberta FC Schilde 1 co 1-1
10 sep 15.00 Alberta FC Schilde 1 K.F.C. St.-Lenaarts 1 B co 6-0
16 sep 19.30 K.S.K. 'S Gravenwezel-Schilde 1 B Alberta FC Schilde 1 co 3-2
24 sep 15.00 Alberta FC Schilde 1 K. Brecht S.K. 1 co 10-4
01 okt 15.00 Alberta FC Schilde 1 Zandvliet Sport 1 B co 6-1
07 okt 20.00 S.V. Noorse 1 Alberta FC Schilde 1 co 1-2
15 okt 15.00 Alberta FC Schilde 1 K. Heibos S.V. 1 co 3-3
21 okt 19.30 K.S.O.C. Maria-Ter-Heide 1 Alberta FC Schilde 1 co 0-4
29 okt 14.30 Alberta FC Schilde 1 Putte S.K. 1 co 4-1
05 nov 15.00 Ksk Ekeren Donk 1 Alberta FC Schilde 1 co 1-2
12 nov 14.30 Alberta FC Schilde 1 K. Sint-Job F.C. 1 B co 10-1
19 nov 14.30 K. Antonia F.C. 1 B Alberta FC Schilde 1 co 1-3
26 nov 14.30 Alberta FC Schilde 1 Excelsior Mariaburg 1 B co 3-1
03 dec 14.30 Alberta FC Schilde 1 K.S.V. Wildert 1 co 3-6
09 dec 19.30 Fc Antwerpen Noord 1 A Alberta FC Schilde 1 co 0-13
16 dec 19.30 K.F.C. St.-Lenaarts 1 B Alberta FC Schilde 1 co 2-2
07 jan 14.30 Alberta FC Schilde 1 K.F.C. Berendrecht Sp. 1 vr 2-5
14 jan 14.30 Alberta FC Schilde 1 S.V. Noorse 1 co 3-1
28 jan 14.30 Putte S.K. 1 Alberta FC Schilde 1 co 1-1
04 feb 15.00 Alberta FC Schilde 1 Ksk Ekeren Donk 1 co 3-2
08 feb 20.00 K. Brecht S.K. 1 Alberta FC Schilde 1 co 0-2
18 feb 15.00 K.S.V. Wildert 1 Alberta FC Schilde 1 co 2-2
25 feb 15.00 Alberta FC Schilde 1 Fc Antwerpen Noord 1 A co 5-0
03 mrt 15.00 Alberta FC Schilde 1 K.S.K. 'S Gravenwezel-Schilde 1 B co 4-1
10 mrt 15.00 Excelsior Mariaburg 1 B Alberta FC Schilde 1 co 1-2
17 mrt 15.00 Alberta FC Schilde 1 K. Antonia F.C. 1 B co 4-4
23 mrt 20.00 K. Heibos S.V. 1 Alberta FC Schilde 1 co 2-1
07 apr 15.00 Alberta FC Schilde 1 Fc Bucovina Loenhout 1 co 6-1
13 apr 19.00 Zandvliet Sport 1 B Alberta FC Schilde 1 co 2-4
21 apr 15.00 Alberta FC Schilde 1 K.S.O.C. Maria-Ter-Heide 1 co 6-1
28 apr 15.00 K. Sint-Job F.C. 1 B Alberta FC Schilde 1 co 0-2
05 mei 15.00 K.F.C. Exc. Bouwel 1 Alberta FC Schilde 1 co 1-2
09 mei 15.00 Alberta FC Schilde 1 K.F.C. Zwarte Leeuw 1 B co 2-5
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!